wood-floor-1170742_1280

Panele podłogowe firmy Viligno

Firma Viligno zajmuje się produkcją paneli oraz płytek podłogowych. Głównym atutem produktów Viligno jest bardzo naturalny wygląd. Marka jest bardzo ceniona w Polsce i chętnie wybierana przez dużą liczbę klientów.

Oferta firmy Viligno

Producent oferuje panele i płytki winylowe charakteryzujące się bardzo dużą wytrzymałością i dobrą izolacją akustyczną. Materiał ten świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Firmę należy pochwalić przede wszystkim za bardzo naturalny i realistyczny wygląd produktów. Panele sprawiają wrażenie jak gdyby były wykonane z prawdziwego drewna. Płytki natomiast imitują gustowną posadzkę kamienną, co wygląda rewelacyjnie zwłaszcza w kuchni. W ofercie firmy Viligno znajdziemy również liczne akcesoria niezbędne do montażu podłóg winylowych.

Gdzie zakupimy produkty Viligno?

Firma współpracuje z wieloma sieciami sklepów w całej Polsce, które udostępniają klientom oryginalne produkty producenta. Panele i płytki tej marki można również zakupić w jednym z internetowych sklepów Viligno. Zakupy przez Internet mogą się okazać tańsze dzięki licznym promocjom. Zaoszczędzone na panelach pieniądze możemy przeznaczyć na inne formy upiększania domu.

Klienci doceniają markę Viligno

Belgijska firma cieszy się dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale i w zagranicznych krajach europejskich. Klienci, którzy zdecydowali się sprawić sobie w domu podłogę Viligno chwalą produkty za dużą wytrzymałość i wysoką jakość wykonania. Panele i płytki Viligno łączą elementy wspaniałego wyglądu z duża trwałością.